UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Hejter Inowrocław - Nie wiem czy zauważyłeś zajadły pieniaczu że nie opowiadałem się za żadną opcją polityczną, a Ty już mi tu z Tuskiem wyjeżdżasz. Teraz już mnie utwierdziłeś, że dobrze byś się odnalazł w Orwellowskim świecie rządzonym przez Napoleona. Ale zauważ, że przywileje dla jednych są kosztem tych drugich i oni też kiedyś się zbuntują. Pozdrawiam