UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Psi patrol - Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, żeby wiedzieć, co tam się dzieje w tych wioskach, to trzeba tam mieszkać. Mieszkam tam, więc mogę się trochę na ten temat wypowiedzieć. Przysyłajcie patrole a sami prędzej czy później zobaczycie, co się tam czasami wyprawia. Dowodów na to mam codziennie, także proszę nie pisać takich niezgodnych z prawdą komentarzy. Wiem również jak wygląda tam ewentualne patrolowanie, nie będę tego opisywał, ale jedno mogę powiedzieć, że kompletny brak profesjonalizmu ze strony policjantów. Patrole kiedyś nie wiem jak teraz to przyjeżdżały tylko w porach od 10 do 12 godz. akurat wtedy, kiedy jest mały ruch. Do tych wiosek trzeba przyjeżdżać z samego rana od 5 do 8 a potem 14 do 19 a w weekendy również w nocy od 20 do chociaż 22 godz. Jedno jest pewne, jeżeli chodzi o te miejscowości tu nie ma żadnej lipy, ale żeby to stwierdzić trzeba tu po prostu być często w różnych porach czasowych.
mieszkaniecztamtąd