UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wikrowo i Wiktorowo - tam powinny być patrole rzeczywiście praktycznie na okrągło. Wydaje się, że małe miejscowości czasami mały ruch, czasami dość spory, ale ile jest tam nieprawidłowości, to czasami się w głowie nie mieści. Co za ludzie tam mieszkają?