UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O co tutaj znowu chodzi? Nie płaczę po pani Dyrektor, ale jeżeli to miało być pożegnanie, to gdzie władze i przełożeni ? Żegnał szef biblioteki. Codzienne znane chamstwo "rządzących" również i tutaj. Czy nie mogą pójść na podstawowy kurs dobrego wychowania ?

Żenada