UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pamiętam pod artykułem z zapowiedzią meczu wpis jednego z internautów brzmiał. Cyt pewne info 0:1. Cóż miałeś rację gratuluję. A ad meczu mimowiekszego posiadania piłki nic z tego nie wychodziło dziwne to

Berol