UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wyprowadź się w Bieszczady, albo na Saharę tam jest cicho i spokój. Samoloty mu przeszkadzają. Jak się pobudowałeś koło lotniska czy ruchliwej drogi to miej pretensje do siebie. Super, że jeżdżą i latają, jest co oglądać. Kiedyś też latały AN 2 i było Ok.