UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle nigdzie nie było żadnej informacji a ludzie czekali na przystankach. Wypadałoby chociaz zamiescic info na fb albo na stronie zkm. Rozumiem ze skoro awaria/wypadek ma miejsce po godz 15 to juz nie łaska powiadomić ludzi. Gdyby nie portel to nikt by nic nie wiedział. Oj słabo zkm rozczarowujesz po raz kolejny :/

Jeżdżę komunikacją