UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do cywilizowanego miasta to olsztynowi daleko, dziury w ulicach większe niż u nas, zakorkowane miasto przez tramwaje-może i wypasione, ale to olsztyn zarządza województwem i spija calą śmietankę w tym najnowsze tramwaje a dla Elbląga ochłapy.

Zxcv