UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zielarz mam prośbę nie pisz ty chłopie więcej żadnych komentarzy. Nic mądrego nie piszesz a tylko miejsce zabierasz idź poszukaj czterolistnej końiczyny może szczescie cu przyniesie i trochę rozumu znajdziesz

Sza dok -kolegi