UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do pierwszego wpisu - tak myślisz bo sam nic nie robisz, bo niema pracy odpowiednio wynagradzanej dla kogoś z twoim wykształceniem. Zapewniam cię że nie pracowali tam fachowcy za michę ryżu, Ten który po nich sprzątał może i tak.