UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racja. To prawo trzeba w końcu wziąć i napisać raz, a dobrze. Jedne pojazdy są pojazdami, inne pojazdy nimi nie są. Hulajnoga jest pojazdem, czy tego chcemy, czy nie. Po chodniku dopuściłbym jazdę jedynie wózków inwalidzkich. Reszta ma spadać na pas dla pojazdów napędzanych siłą mięśni lub wymagających utrzymania równowagi ciała do jazdy.