UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli nie przebiera nogami to nie powinien być pieszym, nie dotyka stopami chodnika. Obecne prawo jest niekorzystne dla kierujących pojazdami. Wjazd z prędkością 25/h na przejście nie da żadnej szansy kierującemu samochodem. Zderzenie operatora hulajnogi z pieszym spowoduje poważne urazy. Moim zdaniem zabronić jazdy po chodnikach i drogach.