UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ten co się podpisał się "m" to najgorszy ćwok, bo nie wiadomo do kogo ma pretensje.To co, że buli, ale zyski chyba ma nie? To nie stać ją na roczną koncesję. Czy umowę z ZAIKS-em?Wszyscy prywaciarze mają koszty i zyski, a kto chce oszukiwać to będzie oszukiwał.

skorpio