UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to "ci" na górze maja przestrzegać prawa a ci na dole już nie. Jeżeli właściciel nie miał koncesji na sprzedaż alkoholu to uważam za słuszne postepowanie w tej sprawie. A rząd wybieramy my sami więc uważajcie na kogo głosujecie, a nie potem tylko narzekacie.

nocny_marek