UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można śmiało napisać że wreszcie mamy drużynę z jajami a nie zlepek patafianów jak to było do tej pory. Brawo piłkarze, brawo trener Nocoń. Gdyby miasto naprawdę chciało dobrze wspomóc drużynę to kto wie, może w tym sezonie ta ekipa powalczyłaby o coś więcej niż tylko utrzymanie. Żeby jeszcze gruby wypłacał na bieżąco to co jest winien chłopakom( zaległą kasę za premie) to kto wie?

Sami