UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - to się wyprowadz do korei ludowo demokratycznej i zabierz ze sobą kolesi i zabierz sld peło wiesne, psl i 95% pisu, tam będziesz żarł z ludowo demokratycznego koryta i popijał demokratyczną wódę, bedziecie robić parad, będziecie walczyć z kapitalistycznymi świniami z ameryki i będzie fajnie, z chęcią zrobimy zrzutkę

007