UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@007 - 007 masz rację bo to jest hipokryzja i dziadostwo Biednej Lewicy Reakcyjnej, że kobiety i homoseksualiści coś wywalczą i dla nich, myślą że głupki bedą na nich tyrać a oni będą zasiadać w komisjach na stołkach i bić pianę, wystarczy spojrzeć na nich w tv jakie markowe ubranka mają, mieszkanka za ile tyś zł, bryki i komóry hahahaha żałosne fircyki, rublami złotówkami euro i dolarami nie gardzą, szmal musi się zgadzać.
x2