UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - idź żryj z Pisowsko-Pełowskiego koryta, dostaniecie na wyborach 1% czy tam 1,5% i szmalec będzie sie zgadzał, fajnie że chcesz zapędzić kobiety do kołchozu żeby wyrabiały 150% normy, pozabijać reakcyjne obrzempały i chłopów co dobrze gospodarzą ale za ten szmalec chcesz mieć smartfonika za 1500zł z niewolniczych fabryk azji i ubranka z galerii handlowej oczywiście markowe też z fabryk azjatyckich no i nie będziesz chodził pieszo wiadomo za pieniążki z koryta jakaś furka zagraniczna wpadnie może niemiecka ups włoska ? japońska? francuska czytaj faszystowska, a po tym wszystkim idz zgłoś sie na 1000 lecia i opowiedz im to co wypisujesz.

007