UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W artykule nie poruszono informacji o tym, że odwiedzić Braniewo chyba jeszcze można płynąc rzeką. Nie wiem jak dziś, ale w latach sześćdziesiątych Pasłęka od Braniewa do Zalewu Wiślanego była żeglowna. Mając na uwadze przekop Mierzei Wiślanej warto pomyśleć o gościach z łodziami.