UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Braniewo to miasto nieduże, ale bardzo urokliwe. Kultura w nim jest na wyższym poziomie niż w Elblągu. Tu włodarze zadbali o to, żeby był amfiteatr, Poza tym, cały czas miasto się rozwija. Braniewo, to przede wszystkim wspaniali ludzie, dbający o swoją małą ojczyznę. Kto w Elblągu pozwoliłby, żeby do muzeum wejście było za darmo? Braniewska część Oddziału PTTK działa bardzo aktywnie. Jest zjednoczona, bez podziałów. A Towarzystwu Miłośników Braniewa chylę się nisko. Kto chciałby za darmo zrobić tyle dla miasta? Ogromny szacunek. Niech mieszkańcy innych miast biorą przykład z mieszkańców Braniewa. To miasto ma duszę. Potrafiło się zjednoczyć mimo wielokulturowości. Serdecznie pozdrawiam mieszkańców.

elblążanka B.