UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wynika z tego artykułu, że jest blisko Elbląga bardzo fajne miasto, które warto zobaczyć. Leży na Ziemi Warminskiej, której było stolicą. Nieco na uboczu,, zniszczone przez wojne, pozbawione swojej dawnej rangi na rzecz Olsztyna, daje sobie radę i jest fajnym miejscem gdzie żyją ludzie bardziej zorientowani na Elbląg niż Olsztyn. Przynajmniej tak by chcieli bo komunikacyjne lepiej im do Elbląga a i wspólnota zalewu też ma znaczenie. Tymczasem w Elblągu słyszą jęki i narzekania. Spotykają się z zapatrzeniem we własny elblaski pępek, wyimaginowane poczucie krzywdy i gorzkie żale tak jak w komentarzu powyżej. Więc mówią : może to i lepiej ze stolicą województwa jest Olsztyn, tam nikt nas nie rozpieszcza ale też i nie kasuje jakimiś glupimi komentarzami...

BEZ ŚCIEM proszę