UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ma z tego artykułu niby wynikać dla Elbląga? Przecież to cykl opowiadający o okolicach Elbląga, podpowiada, gdzie można jechać. Był już Malbork, Sztum, Frombork. Nieukiem to ty jesteś, bo czytać nie umiesz ze zrozumieniem.