UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytam od kilkunastu lat historie obecnie naszych terenow i zadziwia mnie ich znaczenie w tamtych czasach jak i rozwoj. Musze to powiedziec ze mam wrazenie ze jakies sily blokuja rozwoj tych ziem jakby na kogos mialy czekac. Wezmy mierzeja zawalona po brzegi ludzie szukaja ciszy a nadzalewowe mijscowosci puste az cisza przeraza. Co jest grane? Zapewne przyszlosc pokaze.

Gosc