UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aleksander I był bardzo dobrym krolem Polski, jakie to ma znaczenie, ze był carem? , Polsce bylo na rękę mieć takiego króla, dopóki rządził wszystko szło w dobrym kierunku, kraj się bardzo dobrze rozwijał, car specjalnie się nie wpier...w polskie sprawy
Wersetach