UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aleksander I był bardzo dobrym krolem Polski, jakie to ma znaczenie, ze był carem? , Polsce bylo na rękę mieć takiego króla, dopóki rządził wszystko szło w dobrym kierunku, kraj się bardzo dobrze rozwijał, car specjalnie się nie wpier...w polskie sprawy

Wersetach