UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblag to skomuszone proruskie dziadostwo, nie jest tym dziadom w smak Polskie Wojsko bez ruskich nadzorcow, Elblag jest specyficznym miastem w Polsce, mentalnym bantustanem, realnie miasto stacza się na poziomy już nawet nie powiatowego grajdoła ale sołectwa, Ełk wyprzedził Elblag, jest drugim miastem w tym warmińsko- mandżurskim wojewodztwie, czekajcie bo kwestią czasu jest rozwoj Ostrody, Elblag bedzie sie wyludnial i biedniał , taki to los postkomuchy zafundowaly miastu z taką piękną historią