UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieee!!!! Towarzyszu Kolinski!!! przypominamy że mamy rok 2019!! Przespaliście pod lodem 50 lat czy co??? Pisanie takich peanów byłoby dobre w 1982 kiedy uczeń wielkiego mistrza Rokossowkiego walczył na pierwszej linii z zaplutymi karłami reakcji solidarnościowej. Ale teraz?? Towarzyszu!!! Bo nie będziemy zadowoleni na Łubiance, oj nie będziemy!!!!