UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak sie zastanawiam jaki ma sens wyciąganie tych informacji. Czyzby to cegiełka dla maszej jedynej partii?Uwazam ze nawet ten co pisze o tym urzedniku nie ma pojecia o tamtych czasach a taka wiedza wybiorcza na wiele sie nie przyda

Mars007