UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę mieszczaństwa, Państwo czyli instytucja administracyjna jakiegoś terytorium nie jest pracodawcą w rozumowaniu gospodarczym tylko jest biorcą: żołnierz, policjant, itd czy urzędnik taki czy owaki nic nie wytwarza tylko bierze, a pracują pracownicy firm prywatnych oni wytwarzają bogactwo i państwo zabiera im ich pieniądze w postaci podatków żeby potem je rozparcelować, a jak nie ma to pożycza u lichwiarzy pod zastaw obligacji, majtku narodowego czytaj spółek skarbu państwa lub bogactw mineralnych albo przyszłych pokoleń tak jak nasi umiłowani przywódcy co kończy sie zawsze katastrofom. .. sami sie przekonacie już wkrótce.

007