UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co taka cisza na temat kolesia który pod wpływem narkotyków przywalił w słup w Ogrodach ? Dlaczego tu nie ma żadnego newsa ? Cała Polska o tym trąbi, a tu nic ? Dziwne, bo idiota to co odpiernicza systematycznie na Mazurskiej kwalifikuje się jako stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. To nie jest pierwszy jego wybryk o czym doskonale sporo osób wie w Elblągu i to nie pierwszy raz jak pod wpływem mu odwala.