UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zaborcatrzeci - Fajnie jest się tak pomądrzyć, ale według zasad polskiej transkrypcji języka rosyjskiego, nie przekłada się akania. Zawsze pisze się "o", nawet jeśli jest nieakcentowane i wymawiane jako "a". Sam jesteś właśnie wyśmiewanym przez siebie "nowotwórcą" językowym. PS: "nowotwórców" piszemy łącznie;)