UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt - komunikacja zbiorowa dla wszystkich a nie na zasadzie wniosku.70 tys w skali roku to chyba taniej wyjdzie bus. A poza tym przyklad dojazdu na Zulawska pokazał ze pracownicy wola jezdzic autami a nie ZKM