UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@wykorzystany i oszukany Tyle kontroli już tam było i tyle nieprawidłowości znaleźli, ale żadnej autorefleksji ze strony kierownictwa nie ma. Sielanka się skończy jak ktoś zejdzie z przemęczenia przy maszynie...

Już były pracownik