UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znakomity Dyrektor EOK. Wielka strata dla elbląskiej kultury. Pani Dyrektor. Dziękuję za znakomicie organizowane koncerty, świetnych zaproszonych muzyków i dyrygentów A przede wszystkim Pani obecność i nawiązywanie milych relacji z elbląskimi melomanami.

MarBino