UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co ja mam z tego, że z dotacji unijnych zrobili dla ciebie wodociąg w mieście albo ocieplili budynek, wybudowali teatr albo drogę do twojego domu w mieście za miliardy z UE? Co mam z tego że do twojego domu prowadzili za grube miliony szerokopasmowy internet za kasę z UE? Co mam z tego, że budowali ci plac zabaw za kasę z UE i ile na to wydali?
Zen