UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ze swojej głupoty to Ty jesteś znany właśnie, cisgle coś tam wyzywasz, wymyślasz na rolników, a prawda jest taka, że oni tam są byli i będą pracować. Odwołujesz się do Niemców i Mennonitów to zobacz jak robią ci Niemcy. Tam jakby jakiś facet budował drogę na wsi, która nie nadaje się dla ciężkich pojazdów rolniczych, to zaraz na 2 dzień by wyleciał z roboty. Tam Niemiec w Niemczech jest dumny ze swoich rolników i kupuje to co jest niemieckie i władze robią dużo dla swoich rolników, a ludzie to popierają, to samo w Holandii. Tam mają dopłaty 400 euro, w Niemczech 300 do hektara, a u nas ,200 i tam jakoś nikt nie wyzywa na swoich rolników. A oddalony od prawdy to Ty właśnie jesteś.
Zen