UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za nieodpowiedzialność! Obniżenie poziomu wody gruntowej nie tylko doskwiera rolnikom, ale bardzo przyspiesza degradację gleb organicznych, które człowiek powinien za wszelką cenę chronić. W takich warunkach przez rok utleni się tyle masy organicznej, która tworzyła się przez ponad 100lat! Nie mogę sobie wyobrazić, jak można spuścić wodę z Żuław? To jakaś skrajna nieodpowiedzialność.
zbulwersowany