UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie posiadam Panie Robercie takiej wiedzy, ale to ktoś, kto decyduje o zakręcaniu szybrów. U mnie na wsi jak jest sucho to puszcza się w rowy wodę i nawadnianie działa i można ograniczać sobie w ten sposób skutki suszy, No i tak się robi. Oczywiście nie wszędzie, bo wody i rowów nie ma przy każdym polu, ale tam gdzie są to to działa i sprawdza się doskonale, dlatego nie rozumiem czemu zakręcili szybry tym ludziom.

Zen