UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobry start Olimpii ! Mimo tylko dwóch nominalnych napastników w kadrze , potrafimy wsadzić 4 gole ! To dobrze rokuje ;D Choć przyznam , że to najbardziej mnie martwilo. Bravo dla juniorów (Oskar oraz Michał) jak i dla małego oczywiście ;] pozdro dla wariatów ze Słonecznej !! OLIMPIA ELBLĄG !
Zryciuch