UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratulacje chłopaki. nikt się nie spodziewał takiej ilości bramek. Zero z tyłu. To jest coś. Ale nie zapominajmy ze to druzyna ( Lech ) przede wszystkim młodzieżowa. Dobry poczatek ligi, morale podbudowane i gramy dalej.

superprezio