UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mieszkaniec007 - Jak rozumiem nie oglądasz ani nie uczestniczysz w żadnych sportach, żeby przypadkiem nikt cie nie posądził o dowartościowywanie się. Ba twoje dzieci nie muszą lub nie będą musiały mieć dobrych ocen w szkole czy iść na studia bo to tez rodzaj dowartościowania. Praca u ciebie też jest za minimalną ot tak, żeby tylko nie umieć z głodu bo przecież dobra pensja to rodzaj dowartościowania twoich umiejętności przez pracodawco czego zapewne za nic na świecie nie chciałbyś. Acha i według twpjej logiki każdy mistrz olimpijski jest osobą niedowartościowaną.
Mavra