UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I po co to dziadostwo? Pol miasta sparalizowane bo jakies niedowartosciowane jednostki chcialy sie pobawic w sport. Organizacja ruchu zero. Zeby z miasta wyjechac godzina zmarnowana bo nikt nie wie kiedy i co jest zamykana. Takie elblaskie dziadostwo. Jak zawsze

Mieszkaniec007