UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jednak to elbląskie przyzwyczajenie do mylnego nazewnictwa jest przerażające. Wciąż to samo kanał, a nie rzeka, kościół zabytkowy, a nie katedra, jezioro Drużno, a nie DRUZNO. A potem krzyk, że Elbląg jest poniżany, pomijany itp. A kto temu winien jak nie my sami mieszkańcy. I tak jeszcze do tego od śmieciarki. Co ty chłopie myślisz, że umęczeni, spragnieni zawodnicy w amoku walki będą butelki po wodzie wyrzucać do śmietnika. Nie obawiaj się jednak zostało to uprzątnięte. Swoją drogą jak ty wyrzucasz śmieci, czy je segregujesz ?
Empeowiecamator