UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratulacje, szacun i podziw dla każdego z zawodników! Jednakże po tekście konferansjera, że "zawodnicy z dalszych miejsc są słabiej pływający i chyba pierwszy raz są w wodzie", powinni mu od razu zabrać mikrofon i wysłać na kurs przyzwoitego zachowania podczas imprez masowych.
x!y!z!