UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo facet i dziewczyna to normalna dziewczyna. Normalni ludzie zostali zmudzeni przez środowisko odchyleńców z lgbt do manifestacji swojej normalniści. Nas są miliony, a ich jest garstka żadna mniejszość nie będzie wchodziła nam na głowę.