UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

We Fromborku brakuje tezni solankowych zrodla odkryli. Jesli ma te miadteczko byc kurortem czas by wybudowano . Kolej nadzalewowa zmiejszula atrakcyjnosc fromborka i regionu. Ale to juz zasluga olsztyna i P SL .