UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem w kinie Fregata gdy jeszcze było czynne, na francuskim filmie I jak Ikar. Maleńkie i z klimatem niedostępnym dla dzisiejszych multipleksów. Żal, że takich miejsc już praktycznie nie ma. Szkoda też, że włodarze z warm. mazurskiego udaja, że nie wiedzą o istnieniu przepięknej trasy kolejowej prowadzącej przez Frombork. Kiedyś były tam dwie działające kasy !!(tak, tak). Podróż kilka, kilkanaście metrów od Zalew Wiślanego z wizyta we Fromborku - bezcenne. ..