UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mnie obchodzi. Interesuje mnie ten rodzaj muzyki. Szkoda tylko, żę nie ma relacji wideo z koncertu a tylko zdjęcia. Niestety ne oddają one choć ułamka tego co było w muszli. Portel - do przemyślenia.

kraftwerkomaniac