UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zen - Nie wychwytuj miedzy słowami, napisałem w sensie, że wierzyli władzom, które jeszcze kilkanaście dni temu, zapewniały, że się obronimy :) a napisałem - "Naiwni Polacy walczyli (no bo co mięli robić) maksymalnie BOHATERSKO, szacunek im za to"