UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie twierdziłem, że była doskonale wyposażona, ale dość dobrze jak na tamte standardy, była 7 najnowocześniejszą i największą armią świata zaraz po ZSRR, III Rzeszy, Francji, W. Brytanii Włoszech i Japonii, także gadanie o naszym zacofaniu to bzdura, to tak jakby powiedzieć dzisiaj, że Niemcy i Francja są zacofane, bo USA ma nowocześniejszą armię. Poza tym co wg Ciebie powien zrobić rząd w obliczu ataku ZSRR? Jak w odwrocie skoro trwała bitwa nad Bzurą? Poza tym napisałem Ci że cały wschód Polski był pod kontrolą Polaków i stolica też więc po co piszesz, że po 2 tygodniach nie było Polski po co takie bzdury wygadujesz czy 14 września Warszawą Lwowem Grodnem, Wilnem rządzili Niemcy?
Zen