UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak właśnie "piewcy potęgi Polski" myślą. nie potrafią zrozumieć, że była to klęska już przed atakiem Ruskich i koniec. Tylko lokalnie i w chaosie Polskie oddziały broniły się przed Niemcami i Ruskimi. Brak strategii, głównego dowództwa, łączności. Porażka i tyle